Akce pro děti

Odložíme chytré telefony a hurá do přírody! Dobrodružství a pohyb v přírodě, to je to, co dětem dnes nejvíc chybí. Tak co třeba kurz přežití pro děti, školka v přírodě, turistický kurz pro středoškoláky, dobrodružná hra uprostřed skal a lesů nebo dvoudenní sjezd řeky s tábořením v divočině? Pro naše děti cokoli! V AIR.POINT teamu máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním akcí pro děti. Od roku 1999 provozujeme dětskou horolezeckou školu, ve které jsme vychovali několik výrazných talentů, které nadále podporujeme. Deset let pravidelně organizujeme outdoorové akce pro děti z belgických škol. V našich programech se snažíme přibližovat dětem zdravý způsob života, vztah k aktivnímu sportu a návrat k přírodě, a tím u nich potlačovat negativní společenské vlivy. Akce jsou vhodné zvláště pro školní kolektivy, školy v přírodě, dětské tábory, ale i pro menší skupiny.

Příklady  programů pro děti

  • Prožitkový den – adrenalin, zábava, sport a nové zkušenosti v nádherném prostředí zatopeného vápencového lomu. Ideální pro netradiční školní výlet
  • Putování po řece – plavba na raftových člunech nebo kanoích, základní vodácké dovednosti, řeka a její krásy, spaní ve stanech
  • Volání divočiny – základní dovednosti s přežitím mimo civilizaci, pohyb v přírodě, táboření, orientace, vaření na ohni.

Náplň programů i délku jejich trvání upravíme podle Vašich požadavků. Jednotlivé programy lze vzájemně kombinovat nebo doplňovat. Náročnost je uzpůsobena tak, aby ji zvládly bez problémů všechny děti. Naší hlavní prioritou je jejich absolutní bezpečnost.

A tentokrát bez „wifiny“!