Glamping Tiny House Jezírko

Glamping Tiny House Jezírko je náš dřevěný mobilní domek, který na Vás čeká na nádherném místě v podhůří Šumavy, v prostředí soukromého zatopeného lomu uprostřed borových lesů. Obklopí vás ticho, jaké jste ještě nezažili. Za úplňku se odráží měsíční světlo od vápencových stěn a vybízí k romantickému nočnímu koupání. Z domku je úžasný výhled na hladinu jezera a na zapadající slunce nad šumavskými kopci.  Při troše štěstí můžete pozorovat spoustu zvířat a ptáků, srny, zajíce, datla, poštolky, občas dokonce majestátního mořského orla kroužícího nad jezírkem. Okolí tvoří unikátní biotop s různými druhy rostlin a stromů.

Jezírko poskytne komfortní ubytování ideálně pro dvě dospělé osoby, ale v případě potřeby přivítá i rodinu s dětmi. Své zvířecí miláčky nechte raději tentokrát doma. Dva spací lofty mají okna orientovaná do korun stromů. V zimě tak můžete sledovat sýkorky přímo z vyhřáté postele. Autem lze k domku dojet po pohodlné cestě.  Navigaci a přesnou polohu hostům zasíláme vždy před pobytem.

Co Jezírko nabízí

Domek má plně vybavenou kuchyni včetně malé lednice, indukčního sporáku a kávovaru. K dispozici jsou hostům také některé základní suroviny k vaření. Hravě zde tak vykouzlíte  stylovou večeři. V koupelně je sprcha s teplou vodou, připraveny jsou pro Vás ručníky, fén na vlasy a biologická kosmetika. V koupelně je chemické WC, nedaleko domku je umístěna v lese stylová tradiční kadibudka pro “klasiky“. V chladnějších dnech si zatopíte v krbových kamnech, suché naštípané dřevo je připraveno na dosah ruky. Při volné chvíli si můžete sáhnout do police pro dobrou knihu, zahrát si společenskou hru nebo zabrnkat na kytaru. Venku je k dispozici gril a ohniště. Na romantické večerní projížďky po jezeře můžete použít kanoi. Voda v jezeře je čistá a skvělá na koupání, otužilci si mohou užívat celoročně.

Aktivity

Okolí Jezírka je skvělým místem pro pěší i cykloturistiku. V sezóně se můžete věnovat houbaření či sběru borůvek. V zimě si přibalte běžky nebo sjezdovky, na šumavské ski areály je to kousek. Po předchozí domluvě je možný sportovní rybolov. Chcete strávit den sjížděním řeky Otavy? Půjčíme vám kanoi a zajistíme odvoz. Chcete zažít kulinářské orgie s přípravou veškerého jídla na ohni? Nebo slanit padesátimetrovou skalní stěnu? A což takhle stylový výlet s větrem ve vlasech v druhoválečném  jeepu?  Správce Pepe je profesionální outdoorový instruktor, rád vám poradí, či připraví program pro vaše volné chvíle.

Dárkový voucher

Chcete svým milým darovat pobyt na Jezírku jako dárek? Připravíme pro vás dárkový voucher podle vašich představ.

Rezervace

V rezervačním kalendáři zaškrtnete datum příjezdu a odjezdu. Vyplníte potřebné údaje a odešlete. Vzápětí od nás obdržíte e-mail s platebními údaji a bližšími informacemi. Cena za jednu noc v Tiny House Jezírko je v období od 1. listopadu do 30. dubna 2.900 Kč, od 1. května do 31. října 3.500 Kč. Z technických důvodů je možná rezervace na minimálně dvě po sobě jdoucí noci. Rezervace provedená klientem v rezervačním systému platí 5 pracovních dnů ode dne provedení rezervace. Do této doby je klient povinen provést úhradu celé ceny rezervovaného ubytování, a to bezhotovostní platbou dle instrukcí uvedených v e-mailu. Jestliže do uplynutí této lhůty klient cenu neuhradí, smlouva zaniká.

Storno podmínky ubytování v Tiny House Jezírko

 Pokud dojde ke zrušení po úhradě ceny ubytování ze strany klienta déle než 30 dní před pobytem, vrací se klientovi 100 %, více než 14 dní pak 50 %. V případě zrušení rezervace méně než 14 dní dopředu se peníze nevrací.

Pokud se klient nedostaví k ubytování podle smlouvy nebo nevyčerpá celý pobyt, je povinen zaplatit celou sjednanou cenu ubytování.

Zaregistrujte si pobyt ještě dnes

Načítá se kalendář...
Powered by Booking Calendar
-
Dostupné
 
-
Rezervováno
 
-
Čekající
captcha