Tiny house Josefína

Tiny House Josefína, nebo také „Pepina“, jak jí familiérně říkáme, na Vás čeká na nádherném místě v podhůří Šumavy, v prostředí soukromého zatopeného lomu uprostřed borových lesů. Obklopí vás ticho, jaké jste ještě nezažili. Za úplňku se odráží měsíční světlo od vápencových stěn a vybízí k romantickému nočnímu koupání. Z Josefíny je úžasný výhled na hladinu jezera a na zapadající slunce nad šumavskými kopci.  Při troše štěstí můžete pozorovat spoustu zvířat a ptáků, srny, zajíce, datla, poštolky, občas dokonce majestátního mořského orla kroužícího nad jezírkem. Okolí tvoří unikátní biotop s různými druhy rostlin a stromů.

Josefína nabízí komfortní ubytování ideálně pro dvě dospělé osoby, ale v případě potřeby přivítá i rodinu s dětmi. Své zvířecí miláčky nechte raději tentokrát doma. Dva spací lofty mají okna orientovaná do korun stromů. V zimě tak můžete sledovat sýkorky přímo z vyhřáté postele. Autem lze k Josefíně dojet po pohodlné cestě.  Navigaci a přesnou polohu hostům zasíláme vždy před pobytem.

Co Josefína nabízí

Josefína má plně vybavenou kuchyni včetně malé lednice. K dispozici jsou hostům také některé základní suroviny - cukr, sůl, koření, káva, čaj, domácí med, olivový olej…  V Josefíně používáme výhradně bio ekologickou kosmetiku, která nezatěžuje životní prostředí. V koupelně je sprcha s teplou vodou, připraveny jsou pro Vás ručníky i fén na vlasy. V koupelně je chemické WC, nedaleko Josefíny je umístěna v lese stylová tradiční kadibudka pro“ klasiky“. V chladnějších dnech si zatopíte v krbových kamnech, suché naštípané dřevo je připraveno pod Josefínou. Při volné chvíli si můžete sáhnout do police pro dobrou knihu, zahrát si společenskou hru nebo zabrnkat na kytaru. Venku je k dispozici gril a ohniště. Na romantické večerní projížďky po jezeře můžete použít kanoi. Voda v jezeře je čistá a skvělá na koupání, otužilci si mohou užívat celoročně.

Aktivity

Okolí Josefíny je skvělým místem pro pěší i cykloturistiku. V sezóně se můžete věnovat houbaření či sběru borůvek. V zimě si přibalte běžky nebo sjezdovky, na šumavské ski areály je to kousek. Po předchozí domluvě je možný sportovní rybolov v jezírku. Chcete strávit den sjížděním řeky Otavy? Půjčíme vám kanoi a zajistíme odvoz. A což takhle stylový výlet s větrem ve vlasech v druhoválečném  jeepu?  Správce Pepe je profesionální outdoorový instruktor, rád vám poradí, či připraví program pro vaše volné chvíle.

Dárkový voucher

Chcete svým milým darovat pobyt v Josefíně jako dárek? Připravíme pro vás dárkový voucher podle vašich představ.

Rezervace

V rezervačním kalendáři zaškrtnete datum příjezdu a odjezdu. Vyplníte potřebné údaje a odešlete. Vzápětí od nás obdržíte e-mail s platebními údaji a bližšími informacemi. Cena za jednu noc v Josefíně je 3500 Kč. Z technických důvodů je možná rezervace na minimálně dvě po sobě jdoucí noci. Rezervace provedená klientem v rezervačním systému platí 5 pracovních dnů ode dne provedení rezervace. Do této doby je klient povinen provést úhradu celé ceny rezervovaného ubytování, a to bezhotovostní platbou dle instrukcí uvedených v e-mailu. Jestliže do uplynutí této lhůty klient cenu neuhradí, smlouva zaniká.

Storno podmínky ubytování v Tiny House Josefína

 Pokud dojde ke zrušení po úhradě ceny ubytování ze strany klienta déle než 30 dní před pobytem, vrací se klientovi 100 %, více než 14 dní pak 50 %. V případě zrušení rezervace méně než 14 dní dopředu se peníze nevrací.

Pokud se klient nedostaví k ubytování podle smlouvy nebo nevyčerpá celý pobyt, je povinen zaplatit celou sjednanou cenu ubytování.

Zaregistrujte si pobyt ještě dnes

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Dostupné
 
- Rezervováno
 
- Čekající
captcha