Survival

Zapomeňte na civilizaci! Pryč od přeplněných ulic, mobilů, špatných televizních zpráv a stresu!  Naučíme vás základní dovednosti  přežití v přírodě, získávání jídla, vody, techniky rozdělávání ohně, výroby nouzového přístřešku, práce s nožem a v neposlední řadě poznávání přírody. Co bude k večeři? Pokud si chytnete rybu, tak bude ryba! Jako dezert doporučuje šéfkuchař smažené luční kobylky nebo ostružinovo-malinový koktejl… A jíst budete lžící, kterou jste si sami vyřezali z olšového dřeva. Ještě si pamatujete z dětství na báječnou chuť brambory pečené v horkém popelu? A kdy jste naposled strávili noc pod hvězdnou oblohou?

Survival kurzy probíhají na Šumavě, maximální počet účastníků je 8. Obtížnost a délku kurzu nastavíme podle vašeho přání. Vhodné i pro větší děti. Chcete třídenní hardcore akci bez jídla a bez vybavení? Proč ne. Zkuste si sáhnout na dno… Necítíte se na trmácení s batohem po šumavských kopcích?  Strávíme pohodové dva dny u jezera, s rybolovem a  vařením  na ohni.

Náš lektor  se neučil z knih, je to profesionální instruktor s pětadvacetiletou praxí v nejodlehlejších místech světa, v džunglích, pouštích, horách i na moři. Své znalosti získával od primitivních kmenů, lovil opice s příslušníky kmene Mentawai, chytal žraloky holou rukou s mořskými kočovníky kmene Moken, vylezl kilometrovou stěnu masivu El Capitan, přepádloval na kajaku Calamianské souostroví. Pracoval s dětmi z mateřské školy, top modelkami, i s vojáky speciálních jednotek... Ale nejraději má svou rodnou Šumavu. A miluje vaření na ohni! Budete ve správných rukou!